


Пальто жіноче Дельфіна мікроворс морська хвіля
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48,50,52
Комплектація: пояс
Фурнітура: Кнопки
Тип пензлик: Накладні
Кількість кишень: 2
Тип комира: Видкладний
Підкладка: Поліскоза
Склад педкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Різновид застібки: Кнопки
Сезон: Весна-Осинь
Колир: морська хвиля
Довжина виробу спереду: 112 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Країна сиропнік: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Матеріал педкладки: Поливання скоза
Обхват грудей: р.100 см: 46см, р.102 см: 48см, р.106 см: 50см, р.110 см: 52см, р.112 см: см, р.42: см, р.96 см: 44см
Обхват талії: р.102 см: 46см, р.104 см: 48 см, р.108 см: 50см, р.113 см: 52см, р.118 см: см, р.42: см, р.42: р.98 см: 44см
Обхват стегон: р.102 см: 44см, р.106 см: 46см, р.110 см: 48см, р.114 см: 50см, р.117 см: 52см, р.122 см: см, р.42: см
Довжина вироби ззаду: р.111 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.42: см, р.71 см: 44см, р.72 см: 46см, р.72 см: 48см, р.72 см: 50см, р.72 см: 52см, р.73 см: см
Обхват руки зверху: р.36 см: 44см, р.37 см: 46см, р.38 см: 48см, р.38 см: 50см, р.40 см: 52см, р.40 см: см, р.42: см
Обхват руки знизу: р.26 см: 44см, р.29 см: 46см, р.29 см: 48см, р.30 см: 50см, р.31 см: 52см, р.32 см: см, р.42: см
Ширина плечей: р.36 см: 44см, р.38 см: 46см, р.38 см: 48см, р.39 см: 50см, р.40 см: 52см, р.42: см, р.42 см: см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Кнопки |
| Довжина вироби ззаду | р.111 см: см |
| Довжина виробу спереду | 112 см |
| Довжина рукава від горловини | 71 см |
| Комплектація | пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват груди | 96 см |
| Обхват руки зверху | 36 см |
| Обхват руки знизу | 26 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Розмір | 42 |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Фурнітура | Кнопки |
| Ширина плечей | 36 см |
- Ціна: 2 822,40 ₴

