




Пальто жіноче Ві бежеве
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44
Комплектація: пояс
Принт: Немає
Вид рукава: Спущений
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип коміра: Відкладний
Підкладка: так
Склад підкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Вид застібки: Пуговици;Кнопки
Тип тканини: Кашемір
Сезон: Весна-Осінь
Колір: бежевий
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Україна
Склад тканини: 70% вовна, 20% акрил, 10% мохер
Матеріал підкладки: Полівіскоза
Обхват грудей: р. 50 см: 44см, р. 52 см: 46см, р. 54 см: 48см, р. 54 см: см, р.42: см
Обхват талії: р. 50 см: 44см, р. 52 см: 46см, р. 54 см: 48см, р. 55 см: см, р.42: см
Обхват стегон: р. 53 см: 44см, р. 55 см: 46см, р. 57 см: 48см, р. 57 см: см, р.42: см
Довжина рукава: р. 52 см: 46см, р. 52 см: 48см, р. 53 см: 44см, р. 53 см: см, р.42: см
Довжина вироби ззаду: р.108 см: см
Довжина рукава від горловини: р.69 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Двобортне |
| Колір | Бежевий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Кашемір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина рукава | 53 см |
| Довжина вироби ззаду | р.108 см: см |
| Довжина рукава від горловини | р.69 см: см |
| Комплектація | пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 53 см |
| Обхват груди | 50 см |
| Обхват талії | 50 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 42 |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна, 20% акрил, 10% мохер |
- Ціна: 5 055,12 ₴






