




Пальто Астрід чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмир: 40,42,44,46
Догляд за речами: Гладити при середний температури; Чи не виджимати; Химчистка рекомендована; Суха чистка рекомендован
Температурний режим: -5|+10
Комплектация: Пальто;Пояс
Крий: Прямий
Принт: Нет
Вид рукава: Цельнокроений
Тип борту: Однобортне
Фурнитура: Пуговици;Кнопки
Тип кишень: Проризни
Килькисть кишень: 2
Тип комира: Видкладний
Пидкладка: Поливискоза
Склад пидкладки: 50% вискоза, 50% полиестер
Вид застибки: Пуговици;Кнопки
Вид горловини: V-образна
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демисезон
Колир: чорний
Фасон: Оверсайз
Розтяжнисть: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 40;91 см|42;91 см|44;92 см|46;93 см|48;96 см|50;96 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Краина виробник: Украина
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Материал пидкладки: Поливискоза
Обхват грудей: р.102 см: 46см, р.107 см: 48см, р.111 см: 50см, р.114 см: см, р.40: см, р.96 см: 42см, р.97 см: 44см
Обхват талии: р.100 см: 42см, р.101 см: 44см, р.106 см: 46см, р.110 см: 48см, р.115 см: 50см, р.118 см: см, р.40: см
Обхват стегон: р.103 см: 42см, р.104 см: 44см, р.110 см: 46см, р.114 см: 48см, р.120 см: 50см, р.123 см: см, р.40: см
Довжина рукава: р.42: см, р.63,5 см: 44см, р.64 см: 46см, р.64 см: 48см, р.64 см: см
Довжина вироби ззаду: р.40: см, р.90 см: 42см, р.90 см: 44см, р.91 см: 46см, р.92 см: 48см, р.94 см: 50см, р.95 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.40: см, р.71 см: 42см, р.71 см: 44см, р.71 см: 46см, р.71 см: 48см, р.72 см: 50см, р.73 см: см
Обхват руки зверху: р.34 см: 42см, р.35 см: 44см, р.36 см: 46см, р.38 см: 48см, р.40: см, р.40 см: 50см, р.40 см: см
Обхват руки знизу: р.28 см: 42см, р.28 см: 44см, р.29 см: 46см, р.30 см: 48см, р.31 см: 50см, р.31 см: см, р.40: см
Ширина плечей: р.37 см: 42см, р.37 см: 44см, р.38 см: 46см, р.39 см: 48см, р.40: см, р.40 см: 50см, р.41 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Однобортне |
| Колір | Чорний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Цельнокроений |
| Довжина рукава | р.42: см, р.63,5 см: 44см, р.64 см: 46см, р.64 см: 48см, р.64 см: см |
| Довжина вироби ззаду | 90 см |
| Довжина виробу спереду | 40;91 см, 42;91 см, 44;92 см, 46;93 см, 48;96 см, 50;96 см |
| Довжина рукава від горловини | 71 см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 103 см |
| Обхват груди | 96 см |
| Обхват руки зверху | 34 см |
| Обхват руки знизу | 28 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Принт | Немає |
| Розмір | 40 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Оверсайз |
| Фурнітура | Ґудзики; Кнопки |
| Ширина плечей | 37 см |
- Ціна: 3 398,64 ₴



