



Жюлі Пальто жіноче жовтий вовна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48
Комплектація: Пальто;Пояс
Крий: Прямий
Вид рукава: Втачний
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип косиру: Англійська
Підкладка: Так
Склад пензлика: 50% віскоза, 50% поліестер
Тип застібки: Ґудзики; Кнопки
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демісезон
Колир: жовтий
Довжина виробу спереду: 42;111 см|44;111 см|48;110 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Країна сиропнік: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Матеріал педкладки: Поливання скоза
Обхват грудей: р.42: см, р.46 см: 44см, р.49 см: 48см, р.53 см: см
Обхват талії: р.42: см, р.48 см: 44см, р.50 см: 48см, р.53 см: см
Обхват стегон: р.42: см, р.50 см: 44см, р.52 см: 48см, р.55 см: см
Довжина рукава: р.63 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.73 см: см
Відео: https://mass.ua/upload/iblock/947/9478124dc89f384ce7ff86b7365c8a67.mp4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Втачний |
| Відео | https://mass.ua/upload/iblock/947/9478124dc89f384ce7ff86b7365c8a67.mp4 |
| Довжина рукава | р.63 см: см |
| Довжина виробу спереду | 42;111 см, 44;111 см, 48;110 см |
| Довжина рукава від горловини | р.73 см: см |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 50 см |
| Обхват груди | 46 см |
| Обхват талії | 48 см |
| Підкладка | Так |
| Розмір | 42 |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Тип коміра | Англійська |
- Ціна: 4 998 ₴

