



Пальто жіноче -сорочка Єван бежевий (326)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 40,42,44,46,48,50
Догляд за речами: Гладити при середний температури; Чи не виджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований
Температурний режим: 0|+15
Комплектація: Пальто;Пояс
Крий: Прямий
Принт: Немає
Конструктивни елементи: Розризи по бокам
Вид рукава: Спущений
Тип борту: Однобортне
Фурнитура: Пуговици
Тип кишень: Накладни;проризни
Кількість кишень: 4 шт
Тип кота: Сорочковий
Підкладка: Так
Склад педкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Тип застібки: Ґудзики
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демісезон
Колір: бежевий
Фасон: Пальто-сорочка
Розтяжнисть: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 100 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Країна сиропнік: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Матеріал педкладки: Поливання скоза
Обхват грудей: р.103 см: 46см, р.107 см: 48см, р.111 см: 50см, р.115 см: см, р.40: см, р.95 см: 42см, р.99 см: 44см
Обхват талії: р.104 см: 42см, р.108 см: 44см, р.112 см: 46см, р.116 см: 48см, р.121 см: 50см, р.125 см: см, р. 40: см
Обхват стегон: р.109 см: 42см, р.114 см: 44см, р.118 см: 46см, р.122 см: 48см, р.126 см: 50см, р.130 см: см, р.40: см
Довжина рукава: р.63 см: см
Довжина вироби ззаду: р.100 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.75 см: см
Ширина плечей: р.40: см, р.44 см: 42см, р.44 см: 44см, р.44 см: 46см, р.44 см: 48см, р.44 см: 50см, р.44 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Пальто - сорочка |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Пуговиці |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина рукава | р.63 см: см |
| Довжина вироби ззаду | р.100 см: см |
| Довжина виробу спереду | 100 см |
| Довжина рукава від горловини | р.75 см: см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Конструктивні елементи | Розрізи по бокам |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 109 см |
| Обхват груди | 95 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 40 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Сезон | Демисезон |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +15|0 |
| Тип борту | Однобортні |
| Тип коміра | Сорочковий |
| Тип кишень | Накладні;прорізні |
| Фасон | Пальто-сорочка |
| Фурнітура | Пуговиці |
| Ширина плечей | 44 см |
- Ціна: 2 528,40 ₴

