



Пальто жіноче Елізабет сірий (лапка)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48,50
Догляд за речами: Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований
Температурний режим: -5 +10
Комплектація: Пальто;Пояс
Крій: Прямий
Принт: Немає
Вид рукава: Спущений
Тип борту: Однобортне
Фурнітура: Пуговици;Кнопки
Тип кишень: Накладні
Кількість кишень: 2
Тип коміра: Відкладний
Підкладка: Так
Склад підкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Вид застібки: Пуговици;Кнопки
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Еко альпка
Сезон: Демісезон
Колір: сірий
Фасон: Оверсайз
Розтяжність: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 123 см
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Україна
Склад тканини: 50% вовна,50% віскоза
Матеріал підкладки: Полівіскоза
Обхват грудей: р.102 см: 46см, р.106 см: 48см, р.110 см: 50см, р.42: см, р.114: см, р.98 см : 44см
Обхват талії: р.102 см: 46см, р.106 см: 48см, р.109 см: см, р.42: см, р.98 см : 44см
Обхват стегон: р.102 см: 46см, р.106 см: 48см, р.110 см: см, р.42: см, р.98 см: 44см
Довжина рукава: р.52 см: см
Довжина вироби ззаду: р.123 см: см
Довжина рукава від горловини: р.72 см: см
Обхват руки зверху: р.33 см: 44см, р.34 см: 46см, р.35 см: 48см, р.36 см: см, р.42: см
Обхват руки знизу: р.28 см: 46см, р.28 см: 44см, р.28 см: 48см, р.28 см: см, р.42: см
Ширина плечей: р.42: см, р.42 см: 44см, р.43 см: 46см, р.44 см: 48см, р.45 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Довге |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Альпака |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина рукава | р.52 см: см |
| Довжина вироби ззаду | р.123 см: см |
| Довжина виробу спереду | 123 см |
| Довжина рукава від горловини | р.72 см: см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват груди | 98 см |
| Обхват руки зверху | 33 см |
| Обхват руки знизу | 28 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 42 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 50% вовна,50% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Оверсайз |
| Фурнітура | Ґудзики; Кнопки |
| Ширина плечей | 42 см |
- Ціна: 3 425,52 ₴

