




Пальто жіноче Тейлор коричневий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48
Догляд за речами: Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований
Температурний режим: -5 +10
Комплектація: Пальто;Пояс
Крій: Прямий
Принт: Немає
Вид рукава: Спущений
Тип борту: Однобортне
Фурнітура: Пуговици;Кнопки
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип коміра: Відкладний
Підкладка: Так
Склад підкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Вид застібки: Пуговици;Кнопки
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демісезон
Колір: коричневий
Фасон: Оверсайз
Розтяжність: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 42; 90 см|48;91 см|50;92 см
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% віскоза
Матеріал підкладки: Полівіскоза
Обхват грудей: р. 46 см: 48см, р.42: см, р.52 см: 50см, р.55 см: см
Обхват талії: р. 49 см: 48см, р.42: см, р.55 см: 50см, р.57 см: см
Обхват стегон: р. 52 см: 48см, р.42: см, р.57 см: 50см, р.60 см: см
Довжина рукава від горловини: р. 71 см: 48см, р.42: см, р.72 см: 50см, р.72 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина виробу спереду | 42; 90 см, 48;91 см, 50;92 см |
| Довжина рукава від горловини | 71 см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 52 см |
| Обхват груди | 46 см |
| Обхват талії | 49 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 42 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Оверсайз |
| Фурнітура | Ґудзики; Кнопки |
- Ціна: 3 990 ₴

