


Пальто жіноче Асті блакитний, 44р.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Догляд за речами: Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований
Температурний режим: -5 +10
Комплектація: Пальто;Пояс
Крій: Прямий
Принт: Немає
Конструктивні елементи: Розрізи по бокам
Вид рукава: Втачний
Тип борту: Однобортне
Фурнітура: Пуговици;Кнопки
Тип кишень: Накладні
Кількість кишень: 2
Тип коміра: Відкладний
Підкладка: Полівіскоза
Склад підкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Вид застібки: Пуговици;Кнопки
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демісезон
Колір: блакитний
Фасон: Прямий
Розтяжність: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 114 см
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% віскоза
Матеріал підкладки: Полівіскоза
Обхват грудей: р.42: см, р.45 см: 44см, р.47 см: 46см, р.49 см: 48см, р.51 см: см
Обхват талії: р.42: см, р.45 см: 44см, р.48 см: 46см, р.50 см: 48см, р.52 см: см
Обхват стегон: р.42: см, р.47 см: 44см, р.49 см: 46см, р.51 см: 48см, р.53 см: см
Довжина рукава: р.42: см, р.62 см: 44см, р.63 см: 46см, р.63 см: 48см, р.63 см: см
Довжина рукава від горловини: р.42: см, р.73 см: 44см, р.73 см: 46см, р.74 см: 48см, р.74 см: см
Ширина плечей: р.36 см: 44см, р.37 см: 46см, р.38 см: 48см, р.39 см: см, р.42: см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Втачний |
| Довжина рукава | 63 см |
| Довжина виробу спереду | 114 см |
| Довжина рукава від горловини | 73 см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Конструктивні елементи | Розрізи по бокам |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 49 см |
| Обхват груди | 47 см |
| Обхват талії | 48 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Принт | Немає |
| Розмір | 44 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Прямий |
| Фурнітура | Ґудзики; Кнопки |
| Ширина плечей | 37 см |
- Ціна: 3 738 ₴

