



Пальто Ліді темно-сіре
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмир: 50,52
Догляд за речами: Гладити при середний температури; Чи не виджимати; Химчистка рекомендована; Суха чистка рекомендован
Температурний режим: -5|+10
Комплектация: Пальто
Крий: Прямий
Принт: Нет
Вид рукава: Втачний
Тип борту: Однобортне
Фурнитура: Кнопки
Тип кишень: Накладни
Килькисть кишень: 2
Пидкладка: Поливискоза
Склад пидкладки: 50% вискоза, 50% полиестер
Вид застибки: Кнопки
Вид горловини: Округла
Тип тканини: Вовна
Сезон: Демисезон
Колир: темно-сирий
Фасон: Прямий
Розтяжнисть: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 50;100 см|52;101 см|54;101 см|56;101 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Краина виробник: Украина
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Материал пидкладки: Поливискоза
Обхват грудей: р.110 см: 52см, р.114 см: 54см, р.118 см: 56см, р.120 см: см, р.50: см
Обхват талии: р.114 см: 52см, р.118 см: 54см, р.122 см: 56см, р.124 см: см, р.50: см
Обхват стегон: р.118 см: 52см, р.122 см: 54см, р.126 см: 56см, р.128 см: см, р.50: см
Довжина рукава: р.76 см: см
Довжина вироби ззаду: р.50: см, р.97 см: 52см, р.98 см: 54см, р.98 см: 56см, р.98 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.64 см: см
Обхват руки зверху: р.38 см: 54см, р.38 см: 52см, р.39 см: 56см, р.40 см: см, р.50: см
Обхват руки знизу: р.32 см: 54см, р.32 см: 52см, р.33 см: 56см, р.34 см: см, р.50: см
Ширина плечей: р.41 см: 52см, р.42 см: 54см, р.43 см: 56см, р.44 см: см, р.50: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Однобортне |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Накладні |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | Округла |
| Вид застібки | Кнопки |
| Тип рукава | Втачний |
| Довжина рукава | р.76 см: см |
| Довжина вироби ззаду | 97 см |
| Довжина виробу спереду | 50;100 см, 52;101 см, 54;101 см, 56;101 см |
| Довжина рукава від горловини | р.64 см: см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват груди | 110 см |
| Обхват руки зверху | 38 см |
| Обхват руки знизу | 32 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Принт | Немає |
| Розмір | 50 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Прямий |
| Фурнітура | Кнопки |
| Ширина плечей | 41 см |
- Ціна: 3 057,60 ₴

