



Пальто Мері теракот
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмир: 42,44
Догляд за речами: Гладити при середний температури; Чи не виджимати; Химчистка рекомендована; Суха чистка рекомендован
Температурний режим: -5|+10
Комплектация: Пальто;Пояс;Снуд
Крий: Прямий
Принт: Нет
Вид рукава: Цельнокроений
Тип борту: Однобортне
Фурнитура: Пуговици
Тип кишень: Проризни
Килькисть кишень: 2
Тип комира: Без комира
Пидкладка: Так
Склад пидкладки: 100% полиестер
Вид застибки: Пуговици
Вид горловини: Округла
Тип тканини: Вовна
Сезон: Осинь
Колир: теракот
Фасон: Прямий
Розтяжнисть: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 83 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Краина виробник: Украина
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Материал пидкладки: Полиестер
Обхват грудей: р. 52 см: см, р.42: см, р.44 см: 44см, р.46 см: 46см, р.49 см: 50см
Обхват талии: р. 53 см: см, р.42: см, р.45 см: 44см, р.47 см: 46см, р.50 см: 50см
Обхват стегон: р. 57 см: см, р.42: см, р.48 см: 44см, р.50 см: 46см, р.53 см: 50см
Довжина рукава: р.46: см, р.66 см: см
Довжина рукава вид горловини: р. 58 см: см, р.42: см, р.56 см: 44см, р.58 см: 50см, р.61 см: 46см
Обхват руки зверху: р.41 см: см, р.46: см
Обхват руки знизу: р.20 см: см, р.46: см
Ширина плечей: р.38 см: см, р.46: см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Теракотовий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Без коміра |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | Округла |
| Вид застібки | Пуговиці |
| Тип рукава | Цельнокроений |
| Довжина рукава | р.46: см, р.66 см: см |
| Довжина виробу спереду | 83 см |
| Довжина рукава від горловини | 56 см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс;Снуд |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Обхват стегон | 48 см |
| Обхват груди | 44 см |
| Обхват руки зверху | р.41 см: см, р.46: см |
| Обхват руки знизу | р.20 см: см, р.46: см |
| Обхват талії | 45 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 42, 44 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 100% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Прямий |
| Фурнітура | Пуговиці |
| Ширина плечей | р.38 см: см, р.46: см |
- Ціна: 2 940 ₴

