




Стьобане Пальто жіноче Асія капучіно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48
Крій: Прямий
Вид рукава: Спущений
Тип борту: Однобортне
Фурнітура: Кнопки
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип коміра: Відкладний
Підкладка: Полівіскоза
Склад підкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Вид застібки: Кнопки
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Плащівка
Сезон: Весна-Осінь
Колір: капучіно
Фасон: Оверсайз
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Україна
Склад тканини: 100% поліестер
Матеріал підкладки: Полівіскоза
Обхват грудей: р.42: см, р.52 см: 44см, р.53 см: 46см, р.56 см: 48см, р.59 см: 52см, р.64 см: см
Обхват талії: р.42: см, р.52 см: 44см, р.53 см: 46см, р.56 см: 48см, р.59 см: 52см, р.64 см: см
Обхват стегон: р.42: см, р.52 см: 44см, р.53 см: 46см, р.56 см: 48см, р.59 см: 52см, р.64 см: см
Довжина рукава: р.42: см, р.54 см: 46см, р.54 см: 48см, р.54см: 44см, р.55 см: см, р.56 см: 52см
Довжина вироби ззаду: р.106 см: 44см, р.106 см: 46см, р.107 см: 48см, р.108 см: 52см, р.108 см: см, р.42: см
Довжина рукава від горловини: р.42: см, р.74 см: 44см, р.74 см: 46см, р.75 см: 48см, р.77 см: 52см, р.77 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Стьобана |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Кнопки |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина рукава | 54см |
| Довжина вироби ззаду | 106 см |
| Довжина рукава від горловини | 74 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 52 см |
| Обхват груди | 52 см |
| Обхват талії | 52 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Розмір | 42 |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Тип борту | Однобортні |
| Фасон | Оверсайз |
| Фурнітура | Кнопки |
- Ціна: 3 140,76 ₴





