




Пальто жіноче Ві сире
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 42,44,46,48
Комплектація: пояс
Принт: Немає
Вид рукава: Спущений
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип комира: Видкладний
Підкладка: Так
Склад пензлика: 50% віскоза, 50% поліестер
Тип застібки: Ґудзики; Кнопки
Тип тканини: Кашемір
Сезон: Весна-Осинь
Колір: сирій
Краина реєстрации бренду: Украина
Країна сиропнік: Україна
Склад тканини: 70% вовна, 20% акрил, 10% мохер
Матеріал педкладки: Поливання скоза
Обхват грудей: р. 50 см: 44см, р. 52 см: 46см, р. 54 см: 48см, р. 54 см: см, р.42: см
Обхват талии: р. 50 см: 44см, р. 52 см: 46см, р. 54 см: 48см, р. 55 см: см, р.42: см
Обхват стегон: р. 53 см: 44см, р. 55 см: 46см, р. 57 см: 48см, р. 57 см: см, р.42: см
Довжина рукава: р. 52 см: 46см, р. 52 см: 48см, р. 53 см: 44см, р. 53 см: см, р.42: см
Довжина вироби ззаду: р.108 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.69 см: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Двобортне |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Кашемір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Ґудзики; Кнопки |
| Тип рукава | Спущений |
| Довжина рукава | 53 см |
| Довжина вироби ззаду | р.108 см: см |
| Довжина рукава від горловини | р.69 см: см |
| Комплектація | пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 53 см |
| Обхват груди | 50 см |
| Обхват талії | 50 см |
| Підкладка | Так |
| Принт | Немає |
| Розмір | 42 |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна, 20% акрил, 10% мохер |
- Ціна: 5 114,76 ₴



