




Пальто жіноче Келі лапка сирій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бренд: Emass
Розмір: 40,42,44,46,48,50
Догляд за речами: Гладити при середний температури; Чи не виджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований
Температурний режим: -5 +10
Комплектація: Пальто;Пояс
Крий: Прямий
Принт: Немає
Вид рукава: Цельнокроений
Тип борту: Двубортне
Фурнитура: Пуговици
Тип кишень: Прорізні
Кількість кишень: 2
Тип комира: Видкладний
Підкладка: Поліскоза
Склад педкладки: 50% віскоза, 50% поліестер
Тип застібки: Ґудзики
Тип горловини: V-подібна
Тип тканини: Вовна
Сезон: Весна-Осинь
Колір: сирій
Фасон: Прямий
Розтяжнисть: Не тягнеться
Довжина виробу спереду: 100 см
Краина реєстрации бренду: Украина
Країна сиропнік: Україна
Склад тканини: 70% вовна,20% акрил,10% вискоза
Матеріал педкладки: Поливання скоза
Обхват грудей: р.103 см: 48см, р.107 см: 50см, р.113 см: см, р.40: см, р.88 см: 42см, р.93 см: 44см, р.98 см: 46см
Обхват талії: р.101 см: 44см, р.105 см: 46 см, р.109 см: 48см, р.113 см: 50см, р.117 см: см, р.40: см, р. 90: р.97 см: 42см
Обхват стегон: р.100 см: 42см, р.104 см: 44см, р.108 см: 46см, р.112 см: 48см, р.116 см: 50 см, р.120 см: см, р.
Довжина рукава: р.62 см: см
Довжина вироби ззаду: р.100 см: см
Довжина рукава вид горловини: р.72 см: см
Ширина плечей: р.34 см: 42см, р.35 см: 44см, р.36 см: 46см, р.37 см: 48см, р.38 см: 50см, р.39 см: см, р.40: см
Відео: https://mass.ua/upload/iblock/90b/90bbe7e77d70de01ff34b02964cac2ef.mp4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Двобортне |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Вовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип горловини | V-образна |
| Вид застібки | Пуговиці |
| Тип рукава | Цельнокроений |
| Відео | https://emass.ua/upload/iblock/90b/90bbe7e77d70de01ff34b02964cac2ef.mp4 |
| Довжина рукава | р.62 см: см |
| Довжина вироби ззаду | р.100 см: см |
| Довжина виробу спереду | 100 см |
| Довжина рукава від горловини | р.72 см: см |
| Догляд за речами | Гладити при середній температурі; Чи не віджимати; Хімчистка рекомендована; Суха чищення рекомендований |
| Комплектація | Пальто;Пояс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крій | Прямий |
| Матеріал підкладки | Полівіскоза |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват груди | 88 см |
| Обхват талії | 97 см |
| Підкладка | Полівіскоза |
| Принт | Немає |
| Розмір | 40 |
| Розтяжність | Не тягнеться |
| Склад підкладки | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Склад тканини | 70% вовна,20% акрил,10% віскоза |
| Температурний режим | +10|-5 |
| Тип борту | Двобортні |
| Фасон | Прямий |
| Фурнітура | Пуговиці |
| Ширина плечей | 34 см |
- Ціна: 3 066 ₴


