




Пилосос контейнерний без мішка Rainberg RB-652B 3700W для сухого прибирання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пилосос без мішка Rainberg RB-652B контейнерний 3700W
Контейнерний пилосос Rainberg RB-652B циклонного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об'ємом 2.5 літра легко миється та чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття та при необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
Завдяки потужності двигуна 3700W та потужності всмоктування 600 Вт, прибирання стане простіше та набагато швидше. Має фільтр очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу до приміщення. Довжина кабелю 3 метри. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура.
Особливості:
- Пилозбірник об'ємом 4 літра легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його;
- Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце;
- Завдяки потужності двигуна 3700W та потужності всмоктування 600W, прибирання стане простіше та набагато швидше;
- Нера-фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення;
- Зручна телескопічна труба з високоякісної нержавіючої сталі, необхідні насадки, автоматичне намотування шнура:
- Поворот шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці.
Характеристики:
- Об'єм пилозбірника: 2.5 л;
- Фільтр: фільтр HEPA, що миється;
- Матеріал труби: нержавіюча сталь;
- Тип труб: телескопічна труба;
- Пластикова щітка для підлоги: так;
- Автоматична намотування шнура: так;
- Потужність: 3700W;
- Потужність всмоктування: 600W;
- Довжина шнура: 3,2 м;
- Розмір пилососу (ВхШхГ): 24.5 х 26.5 х 34 см;
- Вага пилососу: 5 кг.
Комплектація:
- Колбовий контейнерний пилосос Rainberg RB-652B;
- Комплектуючі (труба, шланг, насадка-щітка для підлоги та килима, насадка щілинна, контейнер для сміття);
- Інструкція;
- Заводська упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 385 ₴


