



Пилосос контейнерний Rainberg RB 655 колбовий без мішечок HPA фільтр 3,5L 3500W
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Новий пилосос Rainberg 655 Black без мішка, циклон, колбовий, контейнерний 3500 вт/3.5 л
•Компактний і стильний пилосос Rainberg rb 655 призначений для прибирання будинку або в офісі. Модель виконана в сучасному дизайні. На корпусі є кнопки для вмикання/вимикання та змотування дроту. Великі колеса дадуть змогу пересувати пристрій паркетом, лінолеуму, килимліном та іншим покриттям підлоги. Висока потужність роботи
•Металічна телескопічна труба.
Характеристики:
•Пилосос із колбою об'ємом 3.5 л.
•Зручне зберігання і транспортування
•Автоматичне намотування шнура
•Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
•Індикатор наповнення пилозбірника
• Зручна ручка для перенесення
•Нера-фільтр
•4-ступенева система фільтрації
•Блискучий корпус і ергономічний дизайн
•Трубка з високоякісної неіржавкої сталі
• Регулювання потужності
•Пластикова щітка для підлоги
Щілинна насадка
• Потужність 3500 Вт.
• Потужність всмоктування 700 Вт
• Довжина шнура — 3.2 м
•Живлення від мережі 220V — 50 Гц
• Розміри 36х29х24 см

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 670,30 ₴

